O mnie

Od kilku lat zgłębiam tajniki pracy z ciałem, jako sposobu osiągania dobrostanu poprzez połączenie z wrodzonym systemem inteligencji całej naszej jaźni.

Od 2015r. jestem facilitatorem Sundao® ISM (Integral Somatic Method), holistycznej metody urzeczywistnienia/ucieleśnienia uważności w mistrzostwie osobistym i zawodowym. Zawiera ona m.in. zbiór technik obejmujących ćwiczenia fizyczne połączone z odpowiednim oddechem i medytacją, czyli jest swoistą medytacją w ruchu.

Od 2016 roku jestem Providerem TRE® i mam przyjemność towarzyszenia innym w pogłębianiu ich kontaktu ze sobą, ze swoimi uczuciami, emocjami i ze swoim ciałem. TRE® jest także częścią mojej podróży do samej siebie. Myślę, że ta podróż nie ma końca, co sprawia, że jest jeszcze bardziej fascynująca.

Nieustannie poznaję i eksploruję metody, które uczą mnie w jaki sposób pracować z człowiekiem, aby podnosić elastyczność i odporność na czynniki zewnętrzne, siłę życiową, witalność, zdolności adaptacyjne oraz wprowadzać trwałe zmiany; żeby żyć pełniej i radośniej, odzyskać autentyczność, kreatywność i prawdziwą zdolność tworzenia.

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS, ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia. Pasjonuje mnie psychologia transpersonalna, psychogenealogia transgeneracyjna, a także różne metody uzdrawiania, nazywane alternatywnymi. Jestem również Praktykiem Brainspotting, Access Bars®, Access Facelift® i masażu Kobido.

Podziel się!