Access Bars®

Access Bars®

Jakby to było mieć w sobie tyle spokoju i radości, aby przestać ograniczać siebie i zacząć żyć swobodnie i z lekkością?

Terapia Bars jest metodą manualną, polegającą na delikatnym dotykaniu 32 odpowiednich punktów na głowie, w których zmagazynowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia, starzenia się, i innych.

Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa.

Bruce Lipton – światowej sławy biolog komórkowy odkrył, że naszym zdrowiem i powodzeniem w życiu kierują nasze przekonania. Udowadnia, że działamy głównie z poziomu umysłu podświadomego, zgodnie z programem, jaki mamy zakodowany w procesie wychowania. Ten program niestety jest często negatywny i działa na naszą szkodę. W wyniku tego nasze życie nie przebiega tak jakbyśmy tego chcieli, napotykamy przeszkody, czy wręcz sabotujemy nasze wysiłki na drodze do sukcesu.

Podczas sesji Bars® otwiera się miejsce na nowe, lepsze funkcjonowanie, pozwalając z łatwością dokonywać pozytywnych przemian.


ZAUWAŻALNE EFEKTY:

– przypływ sił życiowych,
– wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie,
– poprawa percepcji, uczenia i zapamiętywania,
– wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,
– zmniejszenie poziomu lęków, złości, irytacji, wyczerpania, zacisku,
– większa łatwość dokonywania wyborów i zmian życiowych,
– wrażenie lekkości w głowie, umyśle, świadomości istnienia,
– uwolnienie od napięć, odzyskanie poczucia spokoju, radości, relaksu i witalności,
– koniec zachowań powtarzalnych, tzw. ‘autopilota’, także w obszarze generowania chorób psychosomatycznych, co skutkuje wzrostem odporności immunologicznej.

Po paru sesjach BARS® wchodzi się w lekkość funkcjonowania, gdyż następuje znaczne uwolnienie od przytłaczających emocji i myśli, które nagromadziliśmy przez całe życie. Pracuje się m.in. z takimi sferami życia jak Moc Kreacji, Pieniądze, Ciało, Kontrola, Seksualność, Zdrowie, Starzenie, Marzenia i inne.


PRZEBIEG SESJI

Jedna sesja trwa ok 1 – 1,5 godziny. Jest bardzo przyjemna – osoba, na której jest wykonywana sesja leży na plecach (wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu). W tym czasie osoba wykonująca sesję dotyka delikatnie odpowiednich punktów na głowie. Większość osób odczuwa odprężenie, uczucie spokoju lub wzrost energii. Niektórzy odczuwają inne reakcje, mogą pojawiać się skojarzenia z konkretnymi sytuacjami. U niektórych osób pojawia się uczucie odprężenia w ciele jak po masażu. Każda sesja jest indywidualna. Bars® można stosować u każdego, nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jej stosowania ze względu na wiek, chorobę, nastrój, uzależnienie…

Po sesji Bars®, w najgorszym przypadku, poczujesz się, jak po fenomenalnym masażu. W najlepszym – w bardzo łatwy i klarowny sposób, całe Twoje życie może zmienić się na lepsze.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB).

 

Access Facelift®

Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób? Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową? Access Facelift® to niesamowity proces manualny na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość, piękno Twojego ciała.

Access Facelift® to piękna, pełna troski przestrzeń, pozwalająca naszej twarzy i naszemu ciału wyjść ponad ograniczenia związane z wiekiem i procesem starzenia się.

Po zabiegu Facelift® twarz wygląda młodo i naturalnie – jest rozświetlona i pełna blasku. Jest to alternatywa dla osób, które szukają naturalnych metod w drodze do zdrowego, witalnego i pięknego ciała.

Zabieg polecany jest również osobom, które mają problem z akceptacją swojego ciała. Sam zabieg, oprócz widocznych efektów odmładzania, polepsza samopoczucie i uwalnia od wewnętrznych, ograniczających przekonań na temat siebie i swojego wyglądu. Rezultatem jest akceptacja swojego ciała, poczucie atrakcyjności i piękna.

Pojedynczy zabieg trwa około 1 godziny i polega na delikatnym dotyku obszarów twarzy, głowy i dekoltu.

ZAUWAŻALNE EFEKTY:

– jędrniejsza skóra
– mniejsza ilość zmarszczek
– rozświetlona i promienna twarz
– wygładzenie i rozjaśnienie skóry
– uczucie większej witalności
– poprawa samopoczucia
– lepszy kontakt ze swoim ciałem
– uwolnienie od ograniczeń na temat swojego ciała, wyglądu i piękna
– akceptacja siebie i swojego wyglądu

Access FACELIFT®, otrzymało Świadectwo Jakości od Amerykańskiej Organizacji Certyfikującej Masażystów i Fizjoterapeutów (NCBTMB).

Podziel się!