O mnie

Z każdym rokiem coraz trudniej mi identyfikować się z określeniami i tytułami, które w założeniu mogłyby mnie definiować czy budować moją tożsamość. Mam wrażenie, że bardziej naturalne jest zdejmowanie z siebie kolejnych warstw, niż obkładanie się kolejnymi tytułami czy etykietkami.

Może jesteśmy bardziej czasownikami, niż rzeczownikami?

Jednakże na potrzeby tej prezentacji kilka słów o mnie.

Ja, czyli Agnieszka Konkel, człowiek, kobieta wielu profesji, certyfikowana providerka TRE®, psycholog, psychotraumatolog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia, poszukiwaczka zwiedzająca ten świat.

Pasjonuje mnie psychologia transpersonalna, psychogenealogia transgeneracyjna, doświadczanie pogłębionych stanów świadomości, a także różne metody uzdrawiania, nazywane alternatywnymi.

Od wielu lat zgłębiam tajniki pracy z ciałem, umysłem, duszą i połączenia z wrodzonym systemem inteligencji całej naszej jaźni jako sposobu osiągania dobrostanu, ucieleśnienia i urzeczywistnienia swojego potencjału.

Nieustannie poznaję i eksploruję metody, które uczą mnie w jaki sposób pracować z człowiekiem, aby podnosić elastyczność i odporność na czynniki zewnętrzne, wzmacniać siłę życiową, witalność, zdolności adaptacyjne oraz wprowadzać trwałe zmiany; żeby żyć pełniej i radośniej, odzyskać autentyczność, kreatywność i prawdziwą zdolność tworzenia.

O niektórych z nich możecie poczytać na tej stronie, są wciąż częścią mojej podróży do samej siebie, pomagają mi odnaleźć kawałki mojej duszy, uczą mnie głębokiej czułości i bliskości ze sobą. W sesjach z innymi najbardziej lubię trzymać tą przestrzeń w której dzieje się wszystko.

Zawsze myślałam, że „oświecenie” to jakaś tajemna wiedza i, że jak przeczytam te wszystkie mądre książki to uda mi się otworzyć drzwi do krainy wiecznej szczęśliwości. Teraz myślę, że nie ma nic takiego. To nie jest wiedza tylko bycie, czyste istnienie bez żadnego osądu i wartościowania.

W przepływie. I w witalnym, pulsującym, zmysłowym ciele.

I to my jesteśmy kluczem do tych drzwi.

Jeśli chcesz otworzyć je ze mną serdecznie zapraszam…

 

Podziel się!